ALYVŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ DUOBELĖJE

ALYVŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ DUOBELĖJE

Kelionės data: 2016.05.28

Kelionės kaina: nuo 36 Eur/ 18 laisvų vietų

1 diena.  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Atvykimas į Latvijos Žiemgalą. Čia lygumų kraštas. Upės teka į šiaurę. Stovi pilys ir jų griuvėsiai. Atvykstame į Tervetės gamtos parką, kurio kiekvienas kampelis dvelkia praeitimi. Lankome žiemgaliečių medinę Tervetės pilį. Pilies ekspozicija nukels į XIIa., papasakos mums apie Tervetės miesto ir Žiemgalos krašto senovės istoriją.Užkopsime ant Tervetės piliakalnio – vieno iš didingiausių senųjų baltų žemėse. Toliau kelionė tęsiame į vaizdingąjį Puokainių mišką, kuriam paslaptingumo suteikia nepaprasti akmenų telkiniai. Akmenų upės ir krūsnys, nesuskaičiuojamos akmenų krūvelės ir išskirtiniai akmenys – vienišiai davė pagrindą tam, kad, miškas apaugtų fantastiškiausiai spėliojimais. Gidas papasakos tikras ir fantastiškas istorijas apie šį mišką. Čia, tarp magiškų akmenų rasite savo energijos akmenį, o gal būt atskleisite mistiškas praeities užslėptas paslaptis, o gal atversite užšifruotas ateities mįsles. Pasisėmę jėgų keliausime į Duobelę. Lankome garsaus latvių selekcininko ir botaniko P.Upyčio alyvų sodą. Čia išvysime didžiausią alyvų kolekciją Baltijos šalyse. Alyvų žydėjimas tapo tradicine latvių švente, į kurią suguža žiūrovai iš visos Latvijos ir užsienio. Tai tikras malonumas ir akiai, ir nosiai, ir širdžiai. Apsilankymą alyvų sode vainikuos vykstantis klasikinės muzikos koncertas. Garsiausių Latvijos muzikantų ir solistų atliekami operinia kūriniai susilieję su žydinčių alyvų kvapu suteiks nepamirštamų įspūdžių. Pasigrožėję kerinčiais alyvų žiedais ir pasimėgavę svaigiu alyvų aromatu tęsime pažintį su Duobelės miesteliu. Apžiūrėsime Livonijos ordino pilies griuvėsius, Turgaus aikštę, Švč. Trejybės ir Evangelikų liuteronų bažnyčią, žiemgalių piliakalnį. Mūsų kelias vingiuos link Tervetės alaus daryklos. Tai iš tiesų nedidelė gamykla, kurios produkcija skirta tik vietinei rinkai. Maloni įmonės darbuotoja supažindins su latviško alaus gamybos tradicijomis ir paslaptimis, paragausite kelių rūšių alaus. Kupini įspūdžių vėlai vakare grįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu, grupės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos. Vietinių gidų paslaugos. *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI : ~ 30 EUR.

Papildoma informacija:

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

 ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt).

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

SVARBU

Garantuotas išvykimas. P.S. Garantuotas išvykimas esant minimaliam keliautojų skaičiui – 25. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pakeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 15 dienų iki kelionės pradžios.

Susidomėjote - klauskite „Astra Travel“ komandos!

Telefonas pasiteiravimui +37063062000

 

Comments are closed.