Celestyal Nefeli

Celestyal Nefeli kruizinis laivas

Nefeli  - tai puikus 19,093 tonų  sveriantis kruizinis laivas, kuriam toks vardas suteiktas graikų mitologijos deivės – svetingumo sergėtojos ir debesų nimfos garbei. Šiame laive yra stiklinė terasa pro kurią atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą.

Laivas išviso talpina 1074 keleivius.

Laive yra  400 kajučių su vonios kambariais, TV, seifu, plaukų džiovintuvu ir oro kondicionieriumi.
Iš jų 277 išorinės ir  123 vidinės. Iš jų yra 12 executive suites ir 31 junior suite tipo kajučių. Didžioji dauguma iš 12  „executive suite“ kajučių turi privačius balkonus, o tuo tarpu 31 „junior suite“ kajutėje keleiviai gali naudotis didesne papildoma erdve.

Laive esančios pramogos: Švediško stalo restoranas, trys barai, kavinė, dvi poilsio terasos, du barai, kazino, baseinas, sūkurinės vonia, sporto sale, medicinos centras, SPA paslaugos, grožio salonas, biblioteka ir interneto kavinė, suvenyrų ir turistų reikmėms pritaikytos parduotuvėlės. Visos laivo pramogos stipriai supintos su graikų kultūrą ir istorija. Tad mėgaukitės grožėkitės, ragaukite ir atostogaukite!

turkey-352172 pool celestyal nefeli standard cabin final edited 2 celestyal nefeli junior suite final scene 2 Celestyal Nefeli Gemisi Celestyal Cruises Nefeli Gemisi 1 Celestyal Cruises Nefeli Gemisi Celestyal Cruises Nefeli
Celestyal Nefeli laivo deniai 

Susidomėjote - klauskite „Astra Travel“ komandos!

Telefonas pasiteiravimui +37063062000

 

Comments are closed.