Koncertai

Rihanna koncertas Varšuvoje

Pasaulinio garso atlikėja Rihanna pradeda savo naujausio albumo "ANTI" pasaulinį turą. Atlikėja yra modernios muzikos, pramogų pasaulio ir mados ikona. Ji yra pardavus daugiau nei 54 milijonus albumų ir 210 milijonų muzikinių įrašų visame pasaulyje.

 

Justin Bieber koncertas Krokuvoje

7472601316

Kanadiečių kilmės atlikėjas Justin Bieber netrukus pradės savo pasaulinį koncertinį turą, kur pristatys naujausią albumą "Purpose". 2015 metų rugpjūčio 28 dieną, atlikėjas išleido singlą, pavadinimu "What do you mean?" iš savo naujausio, jau ketvirto albumo. Daina pateko į Billboard Hot 100 karščiausių dainų sąrašo pirmąją vietą. Su šiuo pasiekimu Justin Bieber buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą, kaip jauniausias atlikėjas vyras, debiutavęs reitingų topuose.

FESTIVALIS SLAVIANSKIJ BAZAR VITEBSKE

Tai vieną kartą metuose vykstantis, vienas iš didžiausių tarptautinių festivalių, vykstančių Pabaltijo šalyse. Kuris pritraukia gausybę gerai žinomų scenos žvaigždžių ir atlikėjų.
Tad siūlome Jums pasinaudoti puikia proga sudalyvauti šiame renginyje ir tuo pat metu aplankyti Polocką, Vitebską ir Minską.

Susidomėjote - klauskite „Astra Travel“ komandos!

Telefonas pasiteiravimui +37063062000