SMĖLIO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE

SMĖLIO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE

Kelionės data: 2016.06.11

Kelionės kaina: nuo 38 Eur/ 16 laisvų vietų

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė į Latviją. Atvykimas į Bauskės miestelį. Pažintis su *Livonijos ordino pilimi. Storos akmens sienos, gynybinės angos ir aukšti bokštai – viskas atrodo masyvu, didinga, grėsminga! Pakilę į restauruotą kuorą, gėrimės vaizdinga apylinkių panorama. Tęsiame kelionę po Latviją. Atvykimas į *Rundalės rūmų ansamblį, vieną žymiausių baroko stiliaus statinių šalyje, Latvijoje dar vadinamą mažuoju Versaliu. Tai buvusi Kuršo hercogo Ernesto J.Birono vasaros rezidencija. Rūmus projektavo žymus to meto italų architektas F.B.Rastrelis. Jūsų akis džiugins rūmai ir parkas, kurio forma primena penkių spindulių saulę. Išvykimas į Jelgavą - Žiemgalos sostinę. Didingų Jelgavos rūmų lankymas. Čia lauks ne tik susitikimas su istorija, bet ir lauks ypatingas skonio nuotykis „Karštas šokoladas hercogo dvare“, kuris nukels į XVII amžių, kai karštu šokoladu gardžiavosi visi Europos karalių dvarai, taip pat ir Mytava. Skanaudami šokoladą, sužinosite, kokie buvo hercogų gyvenimo privalumai ir trūkumai. Palaima gomuriui – šokolado degustacija*. Tai - XVIII a. iškilę garsūs Kuržemės - Žiemgalos hercogo E. Birono rezidenciniai rūmai, kuriuose vyko svarbių svečių priėmimai, virė kultūrinis gyvenimas, mezgėsi intrigos. Keičiantis valdžiai, keitėsi ir rūmų savininkai: hercogai, gubernatoriai, grafai, net karaliai. Ekskursija po Jelgavos rūmų požemius*, kur ilsisi Kuršo hercogai, jų žmonos, vaikai. Matysime ir paskutinio Livonijos ordino magistro Gothardo Ketlerio sarkofagą. Ekskursija po miestą: švč. Trejybės bažnyčios bokštas*, čia patekus leisitės į virtualų pasivaikščiojimą po buvusią Jelgavos švč.Trejybės bažnyčią, išvysite, kaip i atrodė XXa. Pradžioje, pabandysite austi staklėmis, apžiūrėsite senąją kraičio skrynią. Pakilus į 9-ame aukšte esančią panoraminę azikštelę apžvelgsite žydinčios Jelgavos panoramą; Lielupės ir Drisnos upių pakrantės promenada su apžvalgos aikštelėmis, 3m aukščio kriokliu, miesto sėkmės skulptūra „Jelgavos studentas“.Miesto panorama nuo Mytavos tilto, jungiančio miesto centrą su Pašto sala. Tai vienas ilgiausių Latvijoje pėsčiųjų tiltų, o techniniu sprendimu laikytinas unikaliu visose Baltijos šalyse. Pašto saloje grožėsitės X-ojo tarptautinis smėlio skulptūrų festivalio* - kūriniais. Pirmą kart Smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje buvo surengtas 2007 m. Šio festivalio metu kiekvienas sukurs savo stebuklų šalį: kai kam tai gražus sapnas, kai kam - vaikystės pasaka, bet visus kūrinius jungia beribė žmogaus fantazija. Dienos programą užbaigsime Bauskės alaus darykloje, kur išgirsime apie latviško alaus tradicijas ir ypatumus, paragausime latviško alučio. Kupini įspūdžių vėlai vakare grįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu, grupės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos. Vietinių gidų paslaugos.

*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI : ~ 30 EUR.

Papildoma informacija

DOKUMENTAI: LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt).

PAPILDOMA INFORMACIJA: Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

SVARBU:

Garantuotas išvykimas. P.S. Garantuotas išvykimas esant minimaliam keliautojų skaičiui – 25. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pakeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 15 dienų iki kelionės pradžios.

Susidomėjote - klauskite „Astra Travel“ komandos!

Telefonas pasiteiravimui +37063062000

 

Comments are closed.