TARPTAUTINIS ALAUS FESTIVALIS LATVIJOJE

TARPTAUTINIS ALAUS FESTIVALIS LATVIJOJE

Kelionės data: 2016.05.28

Kelionės kaina: nuo 36 Eur/ 15 laisvų vietų

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė link Rygos įlankos. Atvykimas į šalia Tukumo įsikūrusį kino miestelį – „Cinevilla“. Pažintis su *kino miesteliu „Cinevilla“, vadinamu Latvijos Holivudu. Tai vienintelė tokio masto Baltijos šalyse kinodekoracija po atviru dangumi. 2004 m. įkurtame miestelyje buvo statomas filmas „Rygos sargai“. Čia vienoje vietoje rasite bažnyčią, istorinių tiltų, turgaus aikštę, akmenimis grįstų gatvių, Dauguvos krantinę su laivais, tramvajų, karinės technikos ir kitų rekvizitų, leidžiančių pažvelgti į kino kūrimo užkulisius. Čia lauks ir staigmena. Čia kiekvienas galėsite pasijusti aktoriumi ir išbandyti specialiųjų kino efektų teikiamų privalumų. Pavyzdžiui, apsirengę kareivių rūbais, į rankas paėmę šautuvus, galėsite „čia ir dabar“ pamatyti, kaip išgaunamas sprogimas filmuose. Jei tai nepatiks, įmanoma kaip angelui „skraidyti“ danguje ar „nardyti“ po vandeniu. Po apsilankymo kino miestelyje vykstame į Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai. Po pietų dalyvausime tarptautiniam ,,LatviaBeerFest 2016“ festivalyje. Alaus festivalis puiki šventė visai šeimai, tai ne tik daugiau nei 200 alaus rūšių degustacija, bet ir aktyvios pramogos. Archeologai teigia, kad ir giliausioje senovėje žmonės gerdavo alkoholio turinčius gėrimus. Alus buvo išrastas atsitiktinai, kai miežiai buvo sumaišyti su vandeniu ir palikti, kol prasidėjo fermentacijos procesas. Seniausiu rašytiniu alaus receptu yra laikoma dalis poemos, parašytos 4 tūkst. metų prieš Kristų ant molinės plokštelės ir skirtos Ninkasi, šumerų alaus deivei. 2015 m. festivalis „Latviabeerfest” buvo pripažintas ir įtrauktas į Europos alaus festivalių sąrašą, ta proga Rygos alaus festivalis gavo dovaną – didelę alaus statinę iš seniausio Europoje alaus festivalio “Oktoberfest”. Pilni įspūdžių vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 500 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu, grupės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos. Vietinių gidų paslaugos.

*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI : ~ 30 EUR.

Papildoma informacija:

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt).

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

SVARBU

Garantuotas išvykimas. P.S. Garantuotas išvykimas esant minimaliam keliautojų skaičiui – 25. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pakeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 15 dienų iki kelionės pradžios.

Susidomėjote - klauskite „Astra Travel“ komandos!

Telefonas pasiteiravimui +37063062000

 

Comments are closed.